Feriepartner Bork Havn

Sommerhuse til udlejning i Bork Havn, Hemmet Strand, Skaven Strand, Stauning, Kvie Sø og Ølgod.

Hjertelig velkommen hos Feriepartner Bork Havn.

Vi holder til i Vestjylland ved Ringkøbing Fjord, og vi er det lokale bureau, beliggende midt i centrum i Bork Havn. Her på kontoret er vi klar til at betjene jer med god service og godt lokalkendskab.

Vi glæder os til at byde jer velkommen som vore gæster - og husk, at I altid er velkomne med spørgsmål og kommentarer.

Har du brug for hjælp?

Jeres Feriepartner Team

  • Henrik Bruun

    Direktør

    henrik.bruun@feriepartner.dk
    Læs mere
  • Heidi Thorsen

    Ejerrådgiver

    heidi.thorsen@feriepartner.dk 23344647
    Læs mere
  • Amalie Julius Nielsen

    Ferierådgiver

    amalie.nielsen@feriepartner.dk
    Læs mere
  • Camilla Breinholt

    Ferierådgiver

    camilla.breinholt@feriepartner.dk
    Læs mere
  • Mathias Kirk Nielsen

    Ferierådgiver

    mathias.nielsen@feriepartner.dk
    Læs mere
  • Jaqueline Christiansen

    Rengøringsmedarbejder

    borkhavn@feriepartner.dk
    Læs mere
  • Niels Jørgen Rohde

    Servicetekniker

    borkhavn@feriepartner.dk
    Læs mere
  • Birgitte Lange

    birgitte.lange@feriepartner.dk Kontor medarbejder
    Læs mere

Luk